Diagnostika – Omame võimast ja kaasaegset diagnostika seadet, millega saame diagnoosida järgnevaid automarke: BMW, Citroen, Dacia Jaguar, Land Rover, Mercedes, Peugeot, Renault, Audi, Volkswagen ja Volvo. Erinevalt teistest tava diagnostikaseadmetest saame meie peale veakoodide lugemise ja kustutamise ka testida ja analüüsida erinevaid sõlmi ja parameetreid. Paljudele automarkidele saame teha ka kodeerimisi nt(automaatsed päevatuled, Aux sisend raadiole jpt). Soovi korral saadame teile ka diagnostika väljatrüki meilile.

Rehvivahetus ja rehvihotell – Meil on olemas võimas ja kvaliteetne rehvivahetus ja tasakaalustus pink. Pakume ka rehvide hoiustamist hooajaliselt.

Hooldus – Hooldus teostatakse vastavalt kliendi nõudmistele tehasejuhenditega või ilma. Valikus palju kvaliteet õlisid ja filtreid.

Tehno kontroll ja remonditööd – Anname teie sõidukile hinnangu remondi vajadusest ja maksumusest. Samuti kliendi soovide ja vajaduste põhine maasturite ümberehitamine ja lisatarvikutega varustamine- vintsid, võred, kaitsed ja palju muud.

Keevitustööd – Summuti parandus, erinevate detailide ja konstruktsioonide keevitus. Hinnad kokkulepel või tunnitöö alusel.

Elektri tööd – Paigaldame lisa nuppe ja seadmeid, otsime lühiseid ja võimalusel parandame defektsed juhtmed/seadmed.

Sillastend - Teostame sõiduauto ja maasturite sillareguleerimisi kaasaegse 3D sillastendiga. Kvaliteetse töö teostamise eelduseks on ühtlaselt kulunud või uued rehvid, lõtkude puudumine veermikus ning reguleeritavad detailid ei tohi olla kinni roostetanud või kulunud